Autorka "Wielkich kłamstewek" nie wyklucza kontynuacji

Autorka "Wielkich kłamstewek" nie wyklucza kontynuacji
ZOBACZ GALERIĘ Autorka "Wielkich kłamstewek" nie wyklucza kontynuacji

Autorka "Wielkich kłamstewek" nie wyklucza kontynuacji

Lianne Moriarty, która napisała powieść "Wielkie kłamstewka", na podstawie której nakręcono miniserial HBO, jest otwarta na ewentualny sequel.

Reżyser Jean-Marc Vallée niedawno zapewniał, że nie ma szans na drugi sezon, ale najwyraźniej pisarka ma odmienne zdanie. - Zaczęłam myśleć nad tym, jak mogłabym kontynuować tę opowieść - mówi Moriarty. - Producenci poprosili bym się zastanowiła nad pomysłami. Raczej nie napiszę nowej powieści, ale mogę spróbować napisać nową historię. Zobaczymy, co z tego będzie.

Przypomnijmy, że bohaterkami serialu są matki dzieci chodzących do tej samej szkoły: Celeste (Nicole Kidman), Madeline (Reese Witherspoon) i Jane (Shailene Woodley). Pod powierzchnią ich pozornie idealnego życia w zamożnej społeczności małego miasteczka czai się coś złowieszczego. Kiedy dochodzi do morderstwa, w ich życie wkradają się zamęt i chaos, a każdy mieszkaniec chętnie wskaże winnych.

W obsadzie znaleźli się również Laura Dern, Zoë Kravitz, Adam Scott, Alexander Skarsgard i Bonnie Carlson.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej