"Avatary" ruszają po wakacjach

"Avatary" ruszają po wakacjach
ZOBACZ GALERIĘ "Avatary" ruszają po wakacjach

"Avatary" ruszają po wakacjach

Poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące realizacji sequeli "Avatara". Produkcja ma rozpocząć się po wakacjach.

Rąbka tajemnicy uchylił Jon Landau z Lightstorm Entertainment. Prace ruszą 25 września. W pierwszej kolejności powstawać będą ujęcia realizowane techniką performance capture. Jak zapewnia Landau, nad stworzeniem świata nowych filmów pracują najlepsi artyści w branży. Tematem przewodnim jest rodzina, a całość - czyli 4 filmy - ma złożyć się na epicką całość.

"Avatar 2" trafi do kin 18 grudnia 2020 roku. Następne filmy będzie można oglądać kolejno 17 grudnia 2021 roku, 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku.

Do swych ról wracają Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang i Sigourney Weaver. Ponadto w obsadzie znalazł się Cliff Curtis i Joel David Moore. Za kamerą wszystkich części, realizowanych jednocześnie, staje James Cameron.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej