Avengersi mają dwa miliardy

Avengersi mają dwa miliardy
ZOBACZ GALERIĘ Avengersi mają dwa miliardy

Avengersi mają dwa miliardy

Film "Avengers: Koniec gry" w rekordowym tempie przekroczył barierę dwóch miliardów dolarów globalnego dochodu.

Produkcja "Avengers: Koniec gry" zarobiła podczas weekendu kolejne 145 milionów dolarów w USA oraz 282 miliony na świecie. Globalny dochód wynosi już 2,188 milionów. W tej chwili większy dochód ma już tylko "Avatar" (2,78 miliarda dolarów), ale zapewne i ten rekord zostanie wkrótce pobity przez produkcję Marvela.

Pierwsza nowość weekendu to thriller "The Intruder". Scott Russell i Annie Russell to młode małżeństwo, które właśnie kupiło swój dom marzeń w Napa Valley. Sielanka nie będzie im jednak dana, gdyż były właściciel domu nie może się pogodzić z jego utratą i zaczyna nękać nowych mieszkańców. W rolach głównych występują Dennis Quaid, Michael Ealy, Meagan Good oraz Joseph Sikora. Za reżyserię odpowiada Deon Taylor. Film zarobił 11 milionów dolarów.

Komedia "Niedobrani" z dochodem 10 milionów dolarów wylądowała na pozycji trzeciej. Bohaterem filmu jest dziennikarz Fred Flarsky (Seth Rogen), który przypadkowo spotyka dziewczynę, w której się kochał, gdy był młody i która była jego nianią. Teraz jest dorosłą i bardzo wpływową kobietą (Charlize Theron). Konkretnie jest sekretarzem stanu i dodatkowa zamierza startować w wyborach na prezydenta.

"Paskudy. UglyDolls" to ostania nowość z dochodem 8,5 miliona dolarów. Produkcja opowiada o przygodach szmacianych zabawek z linii Uglydolls (brzydkie lalki). Ich twórcami są David Horvath i Sun-Min Kim, którzy przy filmie pracowali jako producenci wykonawczy. Pitbull pojawi się jako Ugly Dog. Kelly Clarkson wciela się w postać o imieniu Moxy. Nick Jonas jest Lou, Blake Shelton portretuje postać o imieniu Ox, nieoficjalnego burmistrza Uglyville. Janelle Monáe wciela się w Mandy. Poza tym w animacji grają Emma Roberts, Wanda Sykes, Gabriel Iglesias oraz Wang Leehom.

Oto Top 10:
1. "Avengers: Koniec gry" - 145,8 mln dolarów
2. "The Intruder" - 11 mln dolarów
3. "Niedobrani" - 10 mln dolarów
4. "Paskudy. UglyDolls" - 8,5 mln dolarów
5. "Kapitan Marvel" - 4,3 mln dolarów
6. "Przypływ wiary" - 3,9 mln dolarów
7. "Topielisko. Klątwa La Llorony" - 3,5 mln dolarów
8. "Shazam!" - 2,5 mln dolarów
9. "Little" - 1,5 mln dolarów
10. "Dumbo" - 1,4 mln dolarów
8. "Smętarz dla zwierzaków" - 1,3 mln dolarów

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej