"Baby Diver": Poznajcie Doca

"Baby Diver": Poznajcie Doca
ZOBACZ GALERIĘ "Baby Diver": Poznajcie Doca

"Baby Diver": Poznajcie Doca

Do sieci trafił ostateczny zwiastun filmu "Baby Diver", jak również spot koncertujący się na postaci granej przez Kevina Spacey.

Bohaterem produkcji jest przestępca o ksywce Baby (w tej roli Ansel Elgort), którą otrzymał z uwagi na młody wygląd. Specjalizuje się on w prowadzeniu aut i zapewnieniu ucieczki po napadach na bank. Kevin Spacey wciela się w kryminalnego bossa, Doca. - Lubi jak każdy zajmuje się swoją robotą, jak wykonuje ją dobrze i siedzi cicho - charakteryzuje swojego bohatera aktor. Klip o Docu można obejrzeć tutaj.

Wśród ludzi pracujących dla Doca znajdują się rozrywkowy Buddy (Jon Hamm), jego dziewczyna Darling (Eiza Gonzalez), a także impulsywny Bats (Jamie Foxx) i podejrzliwy Griff (Jon Bernthal). Ponadto Lily James gra ukochaną głównego bohatera, Deborah.

Na YouTube dostępny jest ostateczny trailer obrazu.

Edgar Wright wyreżyserował film, a także jest autorem scenariusza. Premierę w Polsce wyznaczono na 7 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej