Baby Driver w rytm Jon Spencer Blues Explosion. Zobacz otwierającą scenę

Baby Driver w rytm Jon Spencer Blues Explosion. Zobacz otwierającą scenę
ZOBACZ GALERIĘ Baby Driver w rytm Jon Spencer Blues Explosion. Zobacz otwierającą scenę

Baby Driver w rytm Jon Spencer Blues Explosion. Zobacz otwierającą scenę

Kogo świetne recenzje i trailery jeszcze nie zachęciły, by wybrać się do kina na film "Baby Driver", może skusi się po obejrzeniu robiącej wrażenie sceny otwarcia.

Twórcy produkcji właśnie opublikowali sekwencje w sieci. W klipie widzimy tytułowego bohatera czekającego w aucie na kolegów kryminalistów i wczuwającego się w piosenkę "Bellbottoms" Jon Spencer Blues Explosion. Wideo znajduje się tutaj.

Jeden z amerykańskich dziennikarzy opisał dzieło jako połączenie "La La Land z filmem o pościgach".

Przypomnijmy, że bohaterem "Baby Driver" jest młody kierowca, który ze względu na swój wygląd otrzymał ksywkę Baby (w tej roli Ansel Elgort). Chłopak specjalizuje się w brawurowej jeździe samochodem i zapewnia ucieczkę po napadach na banki.

Kevin Spacey wciela się w kryminalnego bossa, Doca. Wśród ludzi pracujących dla niego znajdują się rozrywkowy Buddy (Jon Hamm), jego dziewczyna Darling (Eiza Gonzalez), a także impulsywny Bats (Jamie Foxx) i podejrzliwy Griff (Jon Bernthal). Ponadto Lily James gra ukochaną głównego bohatera, Deborah a Sky Ferreira jego matkę. W obrazie znalazło się ponad 40 piosenek.

Dzieło, które nakręcił Edgar Wright, już można oglądać w kinach.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej