Barbara Hershey też naznaczona

Barbara Hershey też naznaczona
ZOBACZ GALERIĘ Barbara Hershey też naznaczona

Barbara Hershey też naznaczona

Barbara Hershey powróci do roli Lorraine Lambert w filmie "Insidious Chapter 2", czyli kontynuacji horroru "Naznaczony".

Przypomnijmy, że oryginalny film zrealizowany za zaledwie 1,5 miliona dolarów zarobił na całym świecie ponad 95 milionów. Imponujący wynik finansowy skłonił producentów do nakręcenia sequela. Do swoich ról powrócą Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins i Lin Shaye, a także Barbara Hershey, która ponownie zagra Lorraine. Reżyserią znów zajmie się James Wan.

Przypomnijmy, że film "Naznaczony", który gościł w polskich kinach w lipcu 2011 roku, opowiadał o młodym małżeństwie, które z przerażeniem odkrywa, że ciało jego pogrążonego w śpiączce synka opanowały złowrogie istoty, a świadomość chłopca została uwięziona w innym, mrocznym wymiarze.

Prace na planie kontynuacji rozpoczną się w styczniu 2013 roku w Los Angeles.

Barbara Hershey znana jest z filmów "Upadek" i "Czarny łabędź".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej