Bardzo długa zapowiedź "Z archiwum X"

Bardzo długa zapowiedź "Z archiwum X"
ZOBACZ GALERIĘ Bardzo długa zapowiedź "Z archiwum X"

Bardzo długa zapowiedź "Z archiwum X"

Do sieci trafiła niemal pięciominutowa zapowiedź jedenastego sezonu serialu "Z archiwum X".

W klipie widzimy fragmenty nadchodzących odcinków, ujęcia z planu oraz wypowiedzi twórców. Na ekranie pojawiają się Chris Carter, Gillian Anderson, David Duchovny i Mitch Pileggi. Wideo znajduje się poniżej.

Będzie to druga odsłona produkcji po powrocie w 2016 roku. Do swych ról - agentów Foksa Muldera i Dany Scully - wracają David Duchovny i Gillian Anderson. Ponadto na ekranie pojawiają się Mitch Pileggi jako Walter Skinner, William B. Davis jako Palacz oraz Karin Konoval jako pani Peackok. Do obsady dołączyła Barbara Hershey, która zagra nową postać, Erikę Price, reprezentującą pewną tajemniczą organizację. Premierę wyznaczono na 3 stycznia.

W styczniu 2016 roku roku fani doczekali się 6 premierowych odcinków popularnej w latach 90. produkcji science fiction. Twórcą jest Chris Carter. W Polsce 10. sezon "Z archiwum X" można było oglądać na kanale Fox.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej