Bardzo długi welon Hailey Baldwin

Bardzo długi welon Hailey Baldwin
ZOBACZ GALERIĘ Bardzo długi welon Hailey Baldwin

Bardzo długi welon Hailey Baldwin

Hailey Baldwin wrzuciła do sieci jeszcze kilka ślubnych fotografii.

Żona Justina Biebera wrzuciła między innymi fotografie, na której widać, że podczas wesela miała wyjątkowo długi welon. Na końcu welon ozdobiony był napisem "Dopóki śmierć nas nie rozdzieli".

Justin Bieber wziął ślub z Hailey Baldwin w ubiegłym roku na Manhattanie. Teraz w Karolinie Południowej odbyło się bardziej tradycyjne wesele z rodziną i przyjaciółmi. Na ślubie pojawiło się 154 gości, wśród których byli m.in. menadżer Scooter Braun, Kendall Jenner, Camila Morrone czy Joan Smalls.

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie "Ocean's 8".

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku "Forbes" umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album "Purpose" miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii "Killing Hasselhoff".Wyświetl ten post na Instagramie.

9.30.19

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)
OSTATNIE

29.05.2020
Alice Cooper chce by w filmowej biografii zagrał go Johnny Depp. więcej
28.05.2020
Ariana Grande i Lady Gaga opublikowały kolejny filmik promujący piosenkę "Rain on Me". więcej
28.05.2020
Awkwafina i Karen Gillan zagrają w czarnej komedii "Shelly". więcej
28.05.2020
Dzień po informacji o tym, że Henry Cavill powróci do roli Supermana pojawiły się spekulacje dotyczące tego o jaki film może chodzić. więcej
28.05.2020
Cate Blanchett sportretuje Lilith w adaptacji gry "Borderlands". więcej