Bardzo długi welon Hailey Baldwin

Bardzo długi welon Hailey Baldwin
ZOBACZ GALERIĘ Bardzo długi welon Hailey Baldwin

Bardzo długi welon Hailey Baldwin

Hailey Baldwin wrzuciła do sieci jeszcze kilka ślubnych fotografii.

Żona Justina Biebera wrzuciła między innymi fotografie, na której widać, że podczas wesela miała wyjątkowo długi welon. Na końcu welon ozdobiony był napisem "Dopóki śmierć nas nie rozdzieli".

Justin Bieber wziął ślub z Hailey Baldwin w ubiegłym roku na Manhattanie. Teraz w Karolinie Południowej odbyło się bardziej tradycyjne wesele z rodziną i przyjaciółmi. Na ślubie pojawiło się 154 gości, wśród których byli m.in. menadżer Scooter Braun, Kendall Jenner, Camila Morrone czy Joan Smalls.

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie "Ocean's 8".

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku "Forbes" umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album "Purpose" miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii "Killing Hasselhoff".Wyświetl ten post na Instagramie.

9.30.19

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)
OSTATNIE

21.10.2019
Michael Giacchino skomponuje muzykę do nowego filmu o Batmanie. więcej
21.10.2019
Naomie Harris i Barry Jenkins chcą nakręcić spin-off Bonda. więcej
20.10.2019
"Czarownica 2" to nowy lider amerykańskiego box office. więcej
20.10.2019
Kanye West opublikował nowy trailer filmu "Jesus Is King", który będzie towarzyszył premierze nowej płyty rapera. więcej
20.10.2019
Jared Leto chciał zatrzymać realizację filmu "Joker" z Joaquinem Phoeniksem. więcej