Bardzo długie "Odgłosy" z Dakotą Johnson

Bardzo długie "Odgłosy" z Dakotą Johnson
ZOBACZ GALERIĘ Bardzo długie "Odgłosy" z Dakotą Johnson

Bardzo długie "Odgłosy" z Dakotą Johnson

Aż 152 minuty trwa film "Odgłosy", nowa wersja klasycznego horroru z 1977 roku.

Po wielkim sukcesie filmu "Tamte dni, tamte noce" kinomani z ciekawością śledzą kolejne projekty Luki Guadagnino. Włoch przygotował nową wersję horroru "Odgłosy", ale już teraz wiadomo, że filmy będą się znacznie różnić. Oryginał trwał bowiem 98 minut, czyli niemal godzinę krócej niż nowa wersja.

W główną bohaterkę, młodą Amerykankę Susan Bannion, wciela się Dakota Johnson. Dziewczyna rozpoczyna naukę w renomowanej szkole baletowej w Europie. Brutalne morderstwo jednej z uczennic niszczy jej sielankę. Susan zaczyna odkrywać przerażające oblicze akademii. W obsadzie znalazły się również Tilda Swinton i Chloë Grace Moretz. Jessica Harper, którą występowała w oryginale z 1977 roku, także pojawia się w nowym obrazie.

Za muzykę do nowej wersji kultowego horroru Daria Argenta z 1977 odpowiada Thom Yorke znany z grupy Radiohead. To jego pierwsza ścieżka dźwiękowa do pełnometrażowej produkcji.

Po kinowej premierze "Suspiria" dostępna będzie dla użytkowników serwisu Amazon Prime.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej