Barry Jenkins romantycznie

Barry Jenkins szuka aktorów do swojego nowego filmu - romansu "If Beale Street Could Talk".

Kandydatem do głównej roli męskiej jest Stephan James, którego widzowie mogli oglądać w serialu "Punkt zapalny", a wcześniej w niewielkich rolach w "Selmie", "Siostrach" i "W domu najlepiej". Obecnie trwają rozmowy. Jeżeli zakończą się powodzeniem, aktor będzie miał stawić się na planie w październiku.

Barry Jenkins będzie reżyserował według własnego scenariusza na podstawie powieści Jamesa Baldwina (książka znana jest w Polsce pod tytułem "Gdyby ulica Beale umiała mówić"). Główną bohaterką jest Tish, mieszkanka Harlemu, której chłopak, Fonny (o tę rolę stara się Stephan James), zostaje postawiony w stan oskarżenia. Kobieta jest przekonana o jego niewinności. Rozpoczyna walkę o sprawiedliwość.

Przypomnijmy, że reżyser ma również w planach inną ekranizację - "The Underground Railroad" Colsona Whiteheada. Produkcja powstanie dla Amazona - jako serial.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej