Barry Sonnenfeld wraca do świata zabawnych gangsterów

Barry Sonnenfeld wraca do świata zabawnych gangsterów
ZOBACZ GALERIĘ Barry Sonnenfeld wraca do świata zabawnych gangsterów

Barry Sonnenfeld wraca do świata zabawnych gangsterów

Barry Sonnenfeld nie zamierza odjeść daleko od klimatu komedii sensacyjnej "Be Cool". Reżyser przymierza się bowiem do przeniesienia na duży ekran powieści "Moist" autorstwa Marka Haskella Smitha, traktującej o świecie gangsterów.

To drugie podejście Barry'ego Sonnenfelda do książki. Artysta próbował zainteresować nią wytwórnie w 2005 roku. Wówczas główną rolę chciał powierzyć piosenkarzowi Justinowi Timberlake'owi, który miał się wcielić w pracownika kostnicy zmieniającego się w mafiosa.

Obecnie reżyser nie planuje obsadzić wokalisty w swym filmie. Wśród kandydatów do roli głównej twórca wymienia Jake'a Gyllenhaala, Ashtona Kutchera i Justina Longa. Żadne wiążące decyzje nie zostały jeszcze podjęte. - Klimatem przypominać będzie komedię "Boski chillout" - zdradza jedynie Sonnenfeld.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej