Bartłomiej Topa znów namiesza w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej. Zajrzyj za kulisy nowej "Drugiej szansy"

Trwają prace nad trzecią odsłoną serialu "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy. Premiera nowych docinków planowana jest na antenie TVN już w lutym.

Przypomnijmy, że bohaterką produkcji jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), producentka filmowa i agentka gwiazd, która po skandalu, próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę.

Pod tym adresem można obejrzeć serię fotek i dowiedzieć się, czego można się spodziewać w nadchodzących epizodach. Na przykład, że Adam Swensson wróci do Warszawy i chyba znów namiesza w życiu Moniki i Marcina, a Justyna i Ksawery będą rozwijać swoje kariery muzyczne.

W obsadzie znajdują się Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Monika Mariotti, Cezary Kosiński i Bartłomiej Topa. Niedawno dołączył Mateusz Banasiuk, który zagra asystenta Boreckiej.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej