"Battle Of The Sexes": Odmienieni Emma Stone i Steve Carell

"Battle Of The Sexes": Odmienieni Emma Stone i Steve Carell
ZOBACZ GALERIĘ "Battle Of The Sexes": Odmienieni Emma Stone i Steve Carell

"Battle Of The Sexes": Odmienieni Emma Stone i Steve Carell

W sieci pojawił się pierwszy fotos z filmu "Battle Of The Sexes" z Emmą Stone i Steve'em Carellem w rolach głównych.

Przypomnijmy, że obraz opowiada o legendarnej rywalizacji tenisisty Bobby'ego Riggsa i tenisistki Billie Jean King. W roku 1973 roku sportowcy stanęli do pojedynku, który znany jest wielbicielom tenisa jako Bitwa Płci (The Battle of the Sexes). Mecz oglądało ponad 50 milionów Amerykanów.

Na potrzeby swoich ról Emma Stone i Steve Carell przeszli sporą metamorfozę. Jej efekt można obejrzeć na zdjęciu pod tym adresem. Kadr z filmu odtwarza autentyczne zdjęcie (do sprawdzenia tutaj), więc widzowie mogą sami ocenić na ile aktorom (dzięki zespołowi charakteryzatorów) udało się przemienić w bohaterów.

W obsadzie znaleźli się również Andrea Riseborough, Elizabeth Shue, Austin Stowell, Alan Cumming, Natalie Morales, Wallace Langham, Jessica McNamee, Mickey Sumner, Bill Pullman i Sarah Silverman. Reżyserią zajęli się Jonathan Dayton i Valerie Faris. Scenariusz napisał Simon Beaufoy. Produkcją pokierował Danny Boyle.

King przeszła też do historii jako pierwsza kobieta sportowiec, która przyznała się, że jest lesbijką. Tenisistka poślubiła swojego męża w wieku 21 lat i pozostała z nim w związku do 1987 roku, jednak na boku miała romans z sekretarką Marilyn Barnett. Ich związek, a właściwie finał, wyszedł na jaw w 1981 roku, po tym jak Barnett pozwała King o alimenty.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej