Będzie kolejny miś Paddington

Będzie kolejny miś Paddington
ZOBACZ GALERIĘ Będzie kolejny miś Paddington

Będzie kolejny miś Paddington

StudioCanal szykuje sequel filmu "Paddington".

Prezes Olivier Courson przyznał, że rozpoczął rozmowy z producentem Davidem Heymanem na temat kontynuacji ubiegłorocznej familijnej produkcji.

- Bardzo chcielibyśmy nakręcić kolejny film - powiedział reżyser, Paul King. - Jest mnóstwo książek i materiałów, z których możemy korzystać. To świetna postać. Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować drugi obraz.

Gadającego misia powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadka znalazła na stacji kolejowej Paddington angielska rodzina Brownów. Tajemnicze stworzonko pochodzi z Peru, ma na sobie kurtkę przeciwdeszczową, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem: "Proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Miś, nazwany Paddington, zostaje nowym członek rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

W obsadzie ubiegłorocznego filmu znaleźli się Hugh Bonneville, Nicole Kidman, Sally Hawkins, Jim Broadbent, Peter Capaldi i Julie Walters. Głosu głównemu bohaterowi użyczył Ben Whishaw.

OSTATNIE

16.09.2019
Wiz Khalifa pojawi się jako Śmierć w serialu "Dickinson" platformy Apple TV+. więcej
16.09.2019
Jane Lynch i Cyndi Lauper zagrają w komediowym serialu Netfliksa. więcej
16.09.2019
Michael Fassbender zagra w kolejnym projekcie Taiki Waititiego "Next Goal Wins". więcej
15.09.2019
Horror "To: Rozdział 2" drugi tydzień zajmuje pierwszą pozycję w amerykańskim box office. więcej
15.09.2019
"Steh Auf" – "Wstawaj!" – tym okrzykiem Till Lindemann zapowiada drugi album formacji Lindemann, którą współtworzy z multiinstrumentalistą Peterem Tägtgrenem. więcej