Będzie kolejny miś Paddington

Będzie kolejny miś Paddington
ZOBACZ GALERIĘ Będzie kolejny miś Paddington

Będzie kolejny miś Paddington

StudioCanal szykuje sequel filmu "Paddington".

Prezes Olivier Courson przyznał, że rozpoczął rozmowy z producentem Davidem Heymanem na temat kontynuacji ubiegłorocznej familijnej produkcji.

- Bardzo chcielibyśmy nakręcić kolejny film - powiedział reżyser, Paul King. - Jest mnóstwo książek i materiałów, z których możemy korzystać. To świetna postać. Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować drugi obraz.

Gadającego misia powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadka znalazła na stacji kolejowej Paddington angielska rodzina Brownów. Tajemnicze stworzonko pochodzi z Peru, ma na sobie kurtkę przeciwdeszczową, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem: "Proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Miś, nazwany Paddington, zostaje nowym członek rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

W obsadzie ubiegłorocznego filmu znaleźli się Hugh Bonneville, Nicole Kidman, Sally Hawkins, Jim Broadbent, Peter Capaldi i Julie Walters. Głosu głównemu bohaterowi użyczył Ben Whishaw.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej