Będzie można "Zadzwonić do Saula" dopiero w 2020 roku

Będzie można "Zadzwonić do Saula" dopiero w 2020 roku
ZOBACZ GALERIĘ Będzie można "Zadzwonić do Saula" dopiero w 2020 roku

Będzie można "Zadzwonić do Saula" dopiero w 2020 roku

Piąty sezon serialu "Zadzwoń do Saula" pojawi się dopiero w 2020 roku.

Czwarty sezon zadebiutował w poprzednie wakacje, ale fani muszą uzbroić się w cierpliwość gdyż nowe odcinki zobaczą dopiero w 2020 roku.

- Zależy nam na jakości scenariusza - mówi Sarah Barnett z AMC. - Będziemy pracować tak długo aż dostaniemy możliwie najlepszy tekst.

Produkowany przez Vince'a Gilligana i Petera Goulda cykl opowiada o prawniku (w tej roli Bob Odenkirk), którego świat poznał przed laty jako współpracownika Waltera White'a w "Breaking Bad". W spin-offie dowiadujemy się, jak wyglądała wcześniejsza kariera sprytnego adwokata. W czwartym sezonie bohater zmienił nieco swoje przyzwyczajenia bowiem... jego prawo do wykonywania zawodu zostało zawieszone.

W serialu grają Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Michael McKean i Giancarlo Esposito.
Tagi: Bob Odenkirk

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej