Będzie można "Zadzwonić do Saula" po raz piąty

Będzie można "Zadzwonić do Saula" po raz piąty
ZOBACZ GALERIĘ Będzie można "Zadzwonić do Saula" po raz piąty

Będzie można "Zadzwonić do Saula" po raz piąty

Stacja AMC zamówiła piąty sezon serialu "Zadzwoń do Saula".

Ewidentnie producentom stacji AMC spodobało się bardzo to co zobaczyli, bo postanowili zamówić piąty sezon serialu, jeszcze zanim widzowie poznali czwartą odsłonę. Premiera bowiem odbędzie się dopiero 6 sierpnia na AMC. W Polsce będzie można oglądać serial na Netflikise.

Produkowany przez Vince'a Gilligana i Petera Goulda cykl opowiada o prawniku (w tej roli Bob Odenkirk), którego świat poznał przed laty jako współpracownika Waltera White'a w "Breaking Bad". W spin-offie dowiadujemy się, jak wyglądała wcześniejsza kariera sprytnego adwokata. W czwartym sezonie bohater będzie musiał zmienić nieco swoje przyzwyczajenia bowiem... jego prawo do wykonywania zawodu zostało zwoieszone.

W serialu grają Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Michael McKean i Giancarlo Esposito.


Tagi: Bob Odenkirk

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej