Będziecie płakać na Bondzie

Będziecie płakać na Bondzie
ZOBACZ GALERIĘ Będziecie płakać na Bondzie

Będziecie płakać na Bondzie

Léa Seydoux twierdzi, że nowy Bond to wyciskacz łez.

"Nie czas umierać" to drugie spotkanie francuskiej aktorki z Jamesem Bondem. Léa Seydoux portretowała już psycholog Madeleine Swann w filmie "Spectre" z 2015 roku.

- Naprawdę film jest emocjonalny - mówi Léa Seydoux. - Założę się, że będziecie płakali. Ja płakałam oglądając, co jest dziwne, bo przecież gram w tym filmie.

Ze względu na światową epidemię koronawirusa premiera filmu "Nie czas umierać" została przesunięta na 25 listopada.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

W rolę agenta brytyjskiej tajnej służby wcielił się po raz piąty niezrównany Daniel Craig. Partnerują mu Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Jeffrey Wright, Léa Seydoux i Christoph Waltz, którzy grają swoje role z poprzednich filmów, a do obsady dołączyli Rami Malek, Lashana Lynch oraz Ana de Armas. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga.Tagi: Lea Seydoux

OSTATNIE

01.06.2020
Do sieci trafiła zapowiedź obrazu "Enfant Terrible", biografii niemieckiego reżysera, przedstawiciela Nowej Fali, Rainera Wernera Fassbindera. więcej
01.06.2020
Cush Jumbo kończy swą przygodę z serialem "Sprawa idealna" ("The Good Fight"). więcej
01.06.2020
James Cameron i Jon Landau przybyli do Nowej Zelandii, by wznowić prace nad kontynuacją "Avatara". więcej
01.06.2020
Ryan Gosling jest najnowszym kandydatem do głównej roli w nowej wersji "Wilkołaka" ("Wolfman"). więcej
29.05.2020
Fiona Apple i Meghan Trainor napisały muzykę do serialu animowanego Apple TV+ "Central Park". więcej