"Belfer" po raz drugi

"Belfer" po raz drugi
ZOBACZ GALERIĘ "Belfer" po raz drugi

"Belfer" po raz drugi

Powstanie drugi sezon bardzo dobrze odbieranego kryminalnego serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej.

Canal+ szykuje nową odsłonę produkcji. Premiera nowych odcinków wstępnie planowana jest na jesień 2017 roku. Za kamerą ma stanąć ponownie Łukasz Palkowski ("Bogowie", "Rezerwat"). Scenariusz znów napiszą Jakub Żulczyk i Monika Powalisz, a także Bartek Ignaciuk i Wojciech Bockenheim.

Akcja "Belfraz" zaczyna się, gdy śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr). Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.

W obsadzie kryminalnej produkcji znaleźli się także Magdalena Cielecka, Piotr Głowacki, Krzysztof Pieczyński, Paweł Królikowski, Łukasz Simlat oraz Józef Pawłowski.

Pierwszy sezon "Belfra" można oglądać w niedziele, o 21.30 na antenie Canal+.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej