"Belfer" rekordowy po dwóch dniach

"Belfer" rekordowy po dwóch dniach
ZOBACZ GALERIĘ "Belfer" rekordowy po dwóch dniach

"Belfer" rekordowy po dwóch dniach

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "Belfer" w ciągu dwóch dni obejrzało 620 tysięcy widzów. To rekord w historii Canal+.

Na taką liczbę złożyli się widzowie Canal+ (423 tysięcy), Canal+1 (31 tysięcy), nc+ GO, Player+ oraz Ci którzy nagrali produkcję na dekoderze. Nie bez znaczenia dla tak dużej oglądalności było odkodowanie pierwszego odcinka serii.

- Jesteśmy dumni, że już na wstępie udało się zainteresować tak dużą liczbę widzów - mówi Jakub Szurmiej, dyrektor kanałów filmowych nc+. - Sukces pierwszego sezonu postawił nam poprzeczkę bardzo wysoko, co motywowało nas do ciężkiej pracy. Liczymy na to, że widzowie zostaną z nami do samego końca.

"Belfer" to oryginalna produkcja Canal+, której ostatni odcinek oglądało blisko pół miliona osób. Docenili ją zarówno widzowie, jak i krytycy - serial został wyróżniony m.in. statuetką Orła 2017 w kategorii "Najlepszy filmowy serial fabularny", "Specjalną Telekamerą 2017" oraz tytułem "Wydarzenie Roku 2016" w plebiscycie Bestsellery Empiku.

W nowym sezonie Paweł Zawadzki - tytułowy belfer (Maciej Stuhr) - zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii i tylko jedno jest jasne: na terenie szkoły toczy się mordercza gra. To nie jest liceum, jak każde inne. To nie są zwykli uczniowie, a belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W obsadzie drugiej części znaleźli się ponadto Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski i inni.
Tagi: Maciej Stuhr

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej