Bella Thorne chce żebyście z nią poszli

Bella Thorne chce żebyście z nią poszli
ZOBACZ GALERIĘ Bella Thorne chce żebyście z nią poszli

Bella Thorne chce żebyście z nią poszli

Bella Thorne opublikowała kolejną piosenkę z filmu "Midnight Sun".

"Walk With Me" jest jednym z pięciu utworów, jakie aktorka i wokalistka nagrała do romantycznego filmu "Midnight Sun". Wcześniej artystka zaprezentowała klip do piosenki "Burn So Bright". Nowej kompozycji można posłuchać poniżej.

Bohaterką obrazu jest 17-letnia Katie (Bella Thorne), która dni musi spędzać w domu, gdyż nawet najmniejsza dawka słonecznego światła może byś dla niej śmiertelna. Nie przeszkodzi jej to jednak w letnim romansie z Charliem (Patrick Schwarzenegger). Za reżyserie odpowiada Scott Speer, a za scenariusz Eric Kirsten. Premierę w USA wyznaczono na 23 marca.

Bella Thorne znana z "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" próbuje regularnie godzić karierę aktorską z wokalną. Na jej muzyczny dorobek składają się EP-ki "Made in Japan" (2012) i "Jersey" (2014). W wakacje 2017 roku wypuściła singel "Just Call".

Niedawno można ją było oglądać w serialu "Famous in Love".

Patrick Schwarzenegger to syn Arnolda, który postanowił jak ojciec zostać aktorem. Na koncie ma udział w produkcjach "Długa droga do domu", "Królowe krzyku", "Bez miłości ani słowa" czy "Jeszcze większe dzieci".

Tagi: Bella Thorne

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej