Bella Thorne śpiewa w swoim filmie

Bella Thorne śpiewa w swoim filmie
ZOBACZ GALERIĘ Bella Thorne śpiewa w swoim filmie

Bella Thorne śpiewa w swoim filmie

Bella Thorne opublikowała jedną z piosenek, które nagrała do filmu ze swoim udziałem, "Midnight Sun".

Gwiazda zaprezentowała utwór "Burn So Bright", którego można posłuchać na Spotifyu. Dodający otuchy numer z chwytliwym refrenem jest jednym z pięciu, jakie aktorka i wokalistka nagrała do romansu "Midnight Sun".

Bohaterką obrazu jest 17-letnia dziewczyna, która dni musi spędzać w domu, gdyż nawet najmniejsza dawka słonecznego światła może byś dla niej śmiertelna. Nie przeszkodzi jej to jednak w letnim romansie z Charliem (Patrick Schwarzenegger).

Film oparty jest na japońskim dziele "Taiyô no uta" z 2006 roku. Scenariusz napisali Eric Kirsten i Kenji Bando. Za kamerą stanął Scott Speer. Premierę w USA wyznaczono na 23 marca.

Bella Thorne znana z "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" próbuje regularnie godzić karierę aktorską z wokalną. Na jej muzyczny dorobek składają się EP-ki "Made in Japan" (2012) i "Jersey" (2014). W wakacje 2017 roku wypuściła singel "Just Call".

Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Famous in Love".
Tagi: Bella Thorne

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej