Bellas śpiewają Pink i Dr. Dre. Nowy klip z "Pitch Perfect 3"

Bellas śpiewają Pink i Dr. Dre. Nowy klip z "Pitch Perfect 3"
ZOBACZ GALERIĘ Bellas śpiewają Pink i Dr. Dre. Nowy klip z "Pitch Perfect 3"

Bellas śpiewają Pink i Dr. Dre. Nowy klip z "Pitch Perfect 3"

W sieci pojawiła się muzyczna zapowiedź filmu "Pitch Perfect 3". Rebel Wilson nieźle się popisuje.

Seria "Pitch Perfect" opowiada o losach studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hiphopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłość.

W nowym filmie chórzystki są już po szkole i zwycięstwie w mistrzostwach chórów a capella. Niestety, młode wokalistki odkrywają, że nie ma pracy dla takich artystek jak one. Na szczęście pojawia się możliwość światowej trasy koncertowej The Bellas. Dziewczyny otrzymują na przykład możliwość zaśpiewania dla amerykańskich żołnierzy.

W zaprezentowanym klipie widzimy Bellas próbujące popisać się talentem przed innym zespołem. Dziewczyny wykonują mieszankę piosenek Pink ("Get the Party Started"), Walk the Moon ("Shut Up and Dance"), R. Kelly'ego ("Ignition") czy Dr. Dre ("Let Me Ride"). Klip, w którym szczególnie Rebel Wilson prezentuje swój wokalny talent, znajduje się poniżej. W wideo gościnnie pojawia się też DJ Khaled.

W obsadzie znalazły się Elizabeth Banks (która wyreżyserowała drugą część cyklu), Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Ruby Rose, John Lithgow i John Michael Higgins.

Trish Sie nakręciła nową część na podstawie scenariusza Kay Cannon oraz wcześniejszych wersji Mike'a White'a i Dany'ego Foksa. Premierę, także w Polsce, zaplanowano na 22 grudnia 2017 roku.


Tagi: Rebel Wilson

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej