Ben Affleck chce walczyć o Afganistan

Ben Affleck chce walczyć o Afganistan
ZOBACZ GALERIĘ Ben Affleck chce walczyć o Afganistan

Ben Affleck chce walczyć o Afganistan

Ben Affleck prowadzi rozmowy w sprawie reżyserii filmu "Red Platoon". Produkcją zajmą się m.in. George Clooney i Grant Heslov.

Akcja dramatu rozgrywać się będzie w Afganistanie i skoncentruje na 14-godzinnej bitwie pod Kamdesh. Do starcia doszło 3 października 2009 roku. Po jednej stronie barykady znalazły się siły ISAF, wspierane przez wojska afgańskie, a po drugiej - oddziały talibów. Była to jedna z największych bitew w historii wojny w Afganistanie.

Scenariusz napisał Adam Cozad, ale prawdopodobnie nie będzie to ostateczna wersja tekstu.

W realizację zaangażowany ma być również Casey Affleck, który jest kandydatem do głównej roli. Jeżeli dojdzie do podpisania umów, będzie to pierwszy wspólny film braci od czasu "Gdzie jesteś, Amando?".

Poza "Gdzie jesteś, Amando?" Ben Affleck w swoim reżyserskim dorobku ma także takie produkcje, jak "Nocne życie", "Operacja Argo" i "Miasto złodziei".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej