Ben Affleck zastąpi Edwarda Nortona

Ben Affleck zastąpi Edwarda Nortona
ZOBACZ GALERIĘ Ben Affleck zastąpi Edwarda Nortona

Ben Affleck zastąpi Edwarda Nortona

Edward Norton zrezygnował z projektu \"State Of Play\" Kevina Macdonalda. Zastąpić ma go Ben Affleck. Wcześniej wycofał się z projektu Brad Pitt.

Przypomnijmy, że prace na planie obrazu miały rozpocząć się 15 listopada. Po zaskakującej decyzji Brada Pitta o wycofaniu się z projektu producenci natychmiast rozpoczęli poszukiwania zastępcy. Wybór padł na Russella Crowe, który po trwających kilka dni negocjacjach zgodził się na udział w filmie.

Ponieważ zdjęcia przesunięto okazało się, że w filmie nie może zagrać także Edward Norton. Aktor zaangażowany jest bowiem w niskobudżetowy projekt \"Leaves of Grass\", Tima Blake Nelsona. Tym sposobem potrzebne było zastępstwo. Wybór padł na Bena Afflecka.

U boku Crowe\'a i Afflecka zagrają Helen Mirren, Rachel McAdams, Jason Bateman i Robin Wright Penn. \"State of Play\" to kinowa adaptacja popularnego brytyjskiego miniserialu. Jego akcja rozwija się wokół morderstwa kochanki znanego kongresmana oraz śledztwa prowadzonego w tej sprawie przez grupę dziennikarzy.

Ben Affleck wystąpił ostatnio w obrazie \"As w rękawie\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej