Ben Foster z Jamesem Bondem

Ben Foster w czasie promowania w Australii najnowszego filmu ze swoim udziałem, westernu "3:10 do Yumy", zdradził, iż otrzymał mała rolę w nowej produkcji o losach agenta 007.

Zdjęcia do 22. części losów agenta Jej Królewskiej Mości powstają w tej chwili Wielkiej Brytanii. Następnie plan ma się przenieść do Austrii, a dokładnie na pływający teatr na jeziorze Constance w miejscowości Bregenz. W operowej scenie udział weźmie 1500 statystów. Nakręcenie planowanych ujęć potrwa od 29 kwietnia do 10 maja.

Przypomnijmy, że za kamerą stanął Marc Forster. W roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Craiga. Partnerują mu Judi Dench, Olga Kurylenko, Jeffrey Wright, Giancarlo Giannini, Gemma Arterton oraz Mathieu Amalric. Polska premiera produkcji planowana jest na 7 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej