Ben Mendelsohn i Edie Falco w krainie rutyny

Ben Mendelsohn i Edie Falco, a także Thomas Mann zagrają w filmie na podstawie powieści Teda Thompsona "The Land of Steady Habits".

Bohaterem jest sześćdziesięcioparoletni Anders Hill (Ben Mendelsohn), który porzuca karierę, żonę (Edie Falco) i dorosłego syna (Thomas Mann) dla nowego życia. Szybko jednak orientuje się, że nowe nie oznacza lepsze i podejmie próbę, by odzyskać to, z czego sam zrezygnował.

Produkcją dla Fox Searchlight zajmie się Anthony Bregman. Za kamerą stanie Nicole Holofcener ("Parks and Recreation"), która kręcić będzie na podstawie własnego scenariusza.

Przymiarki do projektu trwają od dłuższego czasu, jednak dopiero Netflix go sfinansował.

Bena Mendelsohna niedawno można było oglądać w supeprodukcji "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Edie Falco najlepiej znana jest z seriali "Rodzina Soprano" i "Siostra Jackie". Będący dopiero na aktorskim dorobku Thomas Mann ostatnio zajęty był na planie "Kong: Skull Island".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej