Ben Stiller to kłamca i idiota

Ben Stiller to kłamca i idiota
ZOBACZ GALERIĘ Ben Stiller to kłamca i idiota

Ben Stiller to kłamca i idiota

Bohaterka serialu "Ucieczka z Dannemory" uważa, że Ben Stiller to kłamca i idiota.

"Ucieczka z Dannemory" w reżyserii Bena Stillera to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w USA latem 2015 roku. Dwóch więźniów skazanych na dożywocie za morderstwa uciekło wówczas z więzienia Dannemora – jednego z najbardziej strzeżonych zakładów karnych w stanie Nowy Jork.

Akcja miniserialu "Ucieczka z Dannemory" oparta jest na prawdziwych wydarzeniach z 2015 i dotyczy niecodziennej ucieczki dwóch mężczyzn z więzienia Dannemora w stanie Nowy Jork. W realizacji planu pomogła osadzonym zamężna pracownica więzienia, która przez wiele miesięcy miała romans z oboma mężczyznami. Poszukiwania zbiegów, którzy odsiadywali tam wyroki za morderstwo, prowadzono na terenie całego stanu.

Gdy serial trafił do widzów swoja opinią na jego temat podzieliła się 54-letnia Joyce Mitchell, która odsiaduje obecnie wyrok 7 lat więzienia.

- Nigdy nie uprawiałem z nimi seksu - mówi Joyce Mitchell. - Ben Stiller jest cholernym łgarzem jak cała reszta ludzi. Prawda nie ma dla niego znaczenia. Zależy mu tylko na tym żeby zarobić na mnie miliony. Jest idiotą.

Joyce Mitchell twierdzi, że pomogła skazańcom gdyż się ich bała. Kobieta ma szansę na przedterminowe zwolnienie w 2019 roku. Po wyjściu chce napisać książkę. - Wtedy prawda wyjdzie na jaw - mówi Joyce Mitchell.

W głównych rolach w serialu "Ucieczka z Dannemory" występują Benicio Del Toro i Patricia Arquette oraz Paul Dano.

Tagi: Ben Stiller

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej