Ben Stiller znowu nocuje w muzeum

Ben Stiller jako aktor i Shawn Levy jako reżyser powracają do cyklu "Noc w muzeum". Właśnie zapadła decyzja o realizacji "Night At The Museum 3".

Na razie nie ujawniono o czym będzie mówił trzeci film z cyklu. Wiadomo jednak, iż wytwórnia Twentieth Century Fox chce wprowadzić go do kin 25 grudnia 2014 roku.

Poprzednie dwie produkcje zarobiły łącznie prawie milliard dolarów. W obu filmach (2006 i 2009) Ben Stiller wcielił się w pechowego marzyciela, Larry'ego Daleya, który pracuje jako strażnik w Muzeum Historii Naturalnej. Mężczyzna szybko przekonał się, że zajęcie to może być o wiele ciekawsze, niż wcześniej sądził. Gdy zapada zmrok, muzeum ożywa.

Ostatni film Levy'ego to "Stażyści" - na nasze ekrany ma trafić w wakacje. Bena Stillera mogliśmy ostatnio oglądać w "Straży sąsiedzkiej".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej