Benjamin Bratt w "Ride Along 2"

Benjamin Bratt w "Ride Along 2"
ZOBACZ GALERIĘ Benjamin Bratt w "Ride Along 2"

Benjamin Bratt w "Ride Along 2"

Benjamin Bratt zasilił obsadę sequela komedii "Ride Along" z Kevinem Hartem i Ice Cube'em w rolach głównych.

Film, którego premiera odbyła się na początku roku, przedstawiał losy spokojnego, zachowawczego nauczyciela (Kevin Hart). Miał on poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobiercu, musi zdobyć szacunek jej brata, twardego policjanta (Ice Cube). W tym celu zgadza się odbyć pełną wrażeń przejażdżkę radiowozem wraz z przyszłym szwagrem.

Komedia, którą wyreżyserował Tim Story, przyniosła zaskakujące zyski. Po zaledwie miesiącu w kinach na konto projektu wpłynęło około 120 milionów dolarów, choć jego realizacja kosztowała zaledwie 25 milionów. Nic więc dziwnego, że twórcy podjęli decyzję o nakręceniu kontynuacji.

W drugiej części obrazu Kevin Hart i Ice Cube przejadą się do Miami. W obsadzie produkcji znalazł się też Benjamin Bratt, jednak nie wiadomo jeszcze, w jaką rolę się wcieli.

Za kamerą ponownie stanie Tim Story. Nad scenariuszem, podobnie jak przy pierwszej części, pracują znów Phil Hay i Matt Manfredi.

Premierę "Ride Along 2" zapowiedziano na 15 stycznia 2016 roku.

Benjamin Bratt zagrał ostatnio w filmie "Infiltrator". Aktora można też podziwiać w serialu "24: Jeszcze jeden dzień".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej