Bérénice Bejo szuka syna

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z planu nowego filmu Michela Hazanaviciusa.

Obraz "The Search", za kamerą którego stanął Michel Hazanavicius, to remake dramatu wojennego "Po wielkiej burzy". Zrealizowany w 1948 roku film w reżyserii Freda Zinnemanna przedstawiał historię Czeszki, która przeżyła obóz koncentracyjny i po odzyskaniu wolności próbuje odnaleźć syna.

Hazanavicius przeniósł akcję filmu we współczesność i umiejscowił ją w Czeczeni. Bohaterką jest kobieta pracująca dla organizacji pozarządowej.

W roli głównej zobaczymy Bérénice Bejo, żonę reżysera oraz gwiazdę jego poprzedniego, nagrodzonego pięcioma Oscarami, filmu "Artysta". Pierwsze zdjęcie z "The Search", przedstawiające odtwórczynię głównej roli oraz małego chłopca, można sprawdzić pod tym adresem.

W obsadzie filmu znalazła się również Annette Bening.

Zdjęcia do "The Search" kręcono latem i jesienią ubiegłego roku. Za produkcję obrazu odpowiedzialny jest Thomas Langmann, który z Hazanaviciusem pracował już przy "Artyście".

Film ma mieć światową premierę podczas tegorocznego festiwalu w Cannes (14-25 maja). Obraz jest jednym z kandydatów do zdobycia Złotej Palmy.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej