Bérénice Bejo szuka syna

W sieci pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z planu nowego filmu Michela Hazanaviciusa.

Obraz "The Search", za kamerą którego stanął Michel Hazanavicius, to remake dramatu wojennego "Po wielkiej burzy". Zrealizowany w 1948 roku film w reżyserii Freda Zinnemanna przedstawiał historię Czeszki, która przeżyła obóz koncentracyjny i po odzyskaniu wolności próbuje odnaleźć syna.

Hazanavicius przeniósł akcję filmu we współczesność i umiejscowił ją w Czeczeni. Bohaterką jest kobieta pracująca dla organizacji pozarządowej.

W roli głównej zobaczymy Bérénice Bejo, żonę reżysera oraz gwiazdę jego poprzedniego, nagrodzonego pięcioma Oscarami, filmu "Artysta". Pierwsze zdjęcie z "The Search", przedstawiające odtwórczynię głównej roli oraz małego chłopca, można sprawdzić pod tym adresem.

W obsadzie filmu znalazła się również Annette Bening.

Zdjęcia do "The Search" kręcono latem i jesienią ubiegłego roku. Za produkcję obrazu odpowiedzialny jest Thomas Langmann, który z Hazanaviciusem pracował już przy "Artyście".

Film ma mieć światową premierę podczas tegorocznego festiwalu w Cannes (14-25 maja). Obraz jest jednym z kandydatów do zdobycia Złotej Palmy.

OSTATNIE

09.12.2019
Wytwórnia Warner Bros. potwierdziła, że trwają prace nad filmem "Shazam 2". więcej
09.12.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Free Guy" z Ryanem Reynoldsem. więcej
09.12.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Wonder Woman 1984". więcej
08.12.2019
"Kraina lodu 2" ciągle króluje w kinach na całym świecie. więcej
08.12.2019
W sieci pojawiła się krótka zajawka trailera "Wonder Woman 1984". więcej