Bestia doczeka się filmu

Bestia doczeka się filmu
ZOBACZ GALERIĘ Bestia doczeka się filmu

Bestia doczeka się filmu

Profersor Hank McCoy, znany jako Bestia z sagi o X-Menach doczeka się swojego filmu.

Nad projektem pracują John Ottman i Byron Burton. Panowie razem napisali scenariusz. Akcja zgrywa się w czasie z obrazem "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". Hank McCoy będzie próbował opanować Bestię z pomocą jednego z komiksowych czarnych charakterów, Mr. Sinistera.

Wkrótce do kin trafi najnowsza odsłona z serii X-Men. Akcja "Dark Phoenix" rozgrywa się w 1992 roku, 10 lat po wydarzeniach z "X-Men: Apocalypse". Mutanci z tytułowej drużyny stali się narodowymi bohaterami. Charles Xavier (James McAvoy) wysyła jednak bohaterów na kolejne, niebezpiecznie misje. W trakcie jednej z wypraw, potężna kosmiczna siła przejmuje kontrolę nad Jean. W głównej roli zobaczymy Sophie Turner.

Za reżyserię odpowiada Simon Kinberg. Premiera zaplanowana na 2 listopada 2018 roku.

W obsadzie znalazły się gwiazdy dotychczasowych odsłon sagi, w tym Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Profesor X), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Evan Peters ("Quicksilver"), Tye Sheridan (Cyclops) oraz Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Młodszą wersję Jean Grey gra 8-letnia Summer Fontana ("The Originals").

OSTATNIE

03.06.2020
Iggy Pop i Joaquin Phoenix, a także Hilary Swank i Rooney Mara podpisali się pod petycją w obronie wielkich kotów, takich jak lwy i tygrysy. więcej
03.06.2020
W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu "Kraina Lovecrafta" na podstawie powieści Matta Ruffa. więcej
03.06.2020
The Weeknd, Lizzo, John Legend, Jane Fonda i Natalie Portman podpisali otwarty list, w którym domagają się zaprzestania finansowania policji. więcej
03.06.2020
"Zaginiona dziewczyna" Kōjiego Fukady trafi do polskich kin 3 lipca. więcej
03.06.2020
David Thewlis zagrał tylko w trzeciej części "Avatara". więcej