Bill Murray czyta książki z wiolonczelistą

Bill Murray czyta książki z wiolonczelistą
ZOBACZ GALERIĘ Bill Murray czyta książki z wiolonczelistą

Bill Murray czyta książki z wiolonczelistą

Bill Murray zapowiedział swoje wspólne występy z wiolonczelistą Janem Voglerem.

Jan Vogler to mieszkający w Nowym Jorku wiolonczelista specjalizujący się w klasycznym repertuarze. Razem z Billem Murrayem panowie wybierają się w mini trasę po Wielkiej Brytanii. Wystąpią w czerwcu w Londynie i Edynburgu. Jan Vogler będzie grał klasykę, a Bill Murray będzie czytał klasykę. Wśród tematów zjadą się Mark Twain, Ernest Hemingway czy Walt Whitman oraz Leonard Bernstein, George Gershwin czy Stephen Collins Foster.

Występy Billa Murreya i Jana Voglera są konsekwencją albumu, który ukazał się ubiegłym roku. W realizacji "New Worlds" wsparli Murreya i Voglera skrzypaczka Mira Wang i pianistka Vanessa Perez.

Bill Murray to gwiazdor takich filmów jak "Dzień świstaka", "Pogromcy duchów", "Między słowami", "Broken Flowers" czy "Mów mi Vincent". Ostatnio można go było podziwiać gościnnie w komedii "Ghostbusters. Pogromcy duchów".
Tagi: Bill Murray

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej