Bill Murray, Selena Gomez i zombie u Jima Jarmuscha

Bill Murray, Selena Gomez i zombie u Jima Jarmuscha
ZOBACZ GALERIĘ Bill Murray, Selena Gomez i zombie u Jima Jarmuscha

Bill Murray, Selena Gomez i zombie u Jima Jarmuscha

Jim Jarmusch kręci film o zombie, w którym występują Bill Murray, Adam Driver oraz Selena Gomez.

Jim Jarmusch ma na koncie już obraz o wampirach, "Tylko kochankowie przeżyją", teraz podobno robi dzieło o zombie. Jak podaje "The Film Stage", do produkcji zaangażowani zostali Bill Murray, Adam Driver oraz Selena Gomez, a także Chloë Sevigny i Austin Butler. Wszystkich widziano w Fleischmanns, w stanie Nowy Jork, gdzie najwyraźniej film powstaje. Nieoficjalnie mówi się również o udziale Daniela Craiga i Rosie Perez. Produkcja roboczo została zatytułowana "Kill The Head", choć inne źródła podają "Dead Don't Die". Spekuluje się ponadto, że obraz ma być gotowy na premierę w Cannes w 2019 roku.

Dorobek Jima Jarmuscha zamyka dokument "Gimme Danger" o The Stooges.

Bill Murray ma już na koncie epizod w filmie o zombie - w "Zombieland", a ostatnio można go było podziwiać w serialu "Extra Innings" i usłyszeć w "Wyspie psów".

Selena Gomez z kolei ostatnio zagrała w niezależnym, krótkometrażowym horrorze "A Love Story". Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii "Sąsiedzi 2" oraz obrazie "The Fundamentals of Caring". Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka "W niepewnym boju" ("In Dubious Battle"). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka wykonawcza) w serial "Trzynaście powodów". Jej najnowszy album, "Revival", miał premierę w 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej