Bill Pullman będzie grzeszył z Jessicą Biel

Bill Pullman będzie grzeszył z Jessicą Biel
ZOBACZ GALERIĘ Bill Pullman będzie grzeszył z Jessicą Biel

Bill Pullman będzie grzeszył z Jessicą Biel

Bill Pullman zagra główną rolę w nowym serialu stacji USA Network "The Sinner". Aktor pojawi się u boku Jessiki Biel.

Seria, która powstanie na podstawie tak samo zatytułowanej powieści Petry Hammesfahr w Polsce znanej jako "Grzesznica", opowiadać będzie o młodej matce Corze Tanner (Jessica Biel), która pewnego dnia, niespodziewanie publicznie dopuszcza się zbrodni. Co więcej, zupełnie nie wie, co ją do tego popchnęło. Wydarzenie prowadzi do śledztwa, które odsłania mroczne tajemnice z przeszłości kobiety. Bill Pullman wcieli się w Harry'ego Ambrose'a, wrażliwego i upartego detektywa, który zaczyna fascynować się Corą.

Twórcą jest Derek Simonds ("The Astronauts Wives Club"). Antonio Campos stanie za kamerą pilota. Jessica Biel nie tylko wystąpi w serialu, ale także będzie producentką wykonawczą.

Bill Pullman to amerykański aktor znany z filmów "Dzień niepodległości", "Zagubiona autostrada", "Ja cię kocham, a ty śpisz" czy serialu "Torchwood". Ostatnio zagrał w obrazach "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" i czekającym na premierę "LBJ" o prezydencie USA, Lyndonie Bainesie Johnsonie.

OSTATNIE

21.09.2019
Lea Michele opublikowała piosenkę "It's the Most Wonderful Time of the Year" promującą świąteczny album "Christmas in The City". więcej
21.09.2019
Will Ferrell i Ryan Reynolds zagrają w muzycznym filmie inspirowanym "Opowieść wigilijną" Karola Dickensa. więcej
21.09.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Trauma" z Samem Worthingtonem. więcej
20.09.2019
Znani z "Teorii wielkiego podrywu" Jim Parsons i Mayim Bialik zagrają w komediowej serii "Carla". więcej
20.09.2019
Amazon zaprezentował nowy zwiastun obrazu "The Aeronauts" z Felicity Jones i Eddiem Redmayne'em w rolach głównych. więcej