Billie Lourd odziedziczy 7 milionów dolarów

Billie Lourd odziedziczy 7 milionów dolarów
ZOBACZ GALERIĘ Billie Lourd odziedziczy 7 milionów dolarów

Billie Lourd odziedziczy 7 milionów dolarów

Billie Lourd, córka Carrie Fisher, odziedziczyła po swoje zmarłej matce prawie 7 milionów dolarów.

Lourd, także aktorka otrzymała w spadku konta bankowe, ubezpieczenie na życie, dzieła sztuki, biżuterię, udziały w różnych spółkach oraz samochód Tesla model S z 2016 roku. Całość warta jest 6,8 miliona dolarów. Billie będzie miała też prawa do własności intelektualnej po matce. Dotyczy to zysków z książek czy praw autorskich.

Billie Lourd znana jest z serii "Królowe krzyku" i obrazu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", gdzie zagrała z matką. W grudniu będzie można ją zobaczyć w filmie "Star Wars: The Last Jedi" - ostatniej odsłonie sagi z udziałem Carrie Fisher. Zapowiedziała też udział w nowej odsłonie "American Horror Story" - "Cult".

Carrie Fisher, odtwórczyni księżniczki Lei w cyklu "Gwiezdne wojny", zmarła 27 grudnia 2016 roku w szpitalu w Los Angeles, gdzie trafiła kilka dni wcześniej, gdy doznała rozległego ataku serca podczas podróży samolotem z Londynu. Miała 60 lat.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej