Billy Crystal traci serial

Zaledwie po jednym sezonie telewizja FX zrezygnowała z dalszej realizacji serial komediowego "The Comedians" z Billym Crystalem i Joshem Gadem w rolach głównych.

Sitcom opowiadał o słynnym, lecz starzejącym się komiku (Crystal), który otrzymuje propozycję poprowadzenia wieczornego programu komediowego. Towarzyszyć mu ma młodszy i zdecydowanie odważniejszy kolega po fachu (Gad).

Odcinek pilotażowy wyreżyserował Larry Charles, twórca przebojów "Borat", "Brüno" i "Dyktator" z Sachą Baronem Cohenem w roli głównej oraz producent seriali "Kroniki Seinfelda", "Ekipa" i "Pohamuj entuzjazm".

O zdjęciu serialu z anteny - za pomocą Twittera - poinformował fanów producent - Ben Wexler. "#TheComedians zdjęte z anteny FX. Jestem dumny z pracy, którą wykonaliśmy" - napisał twórca.

Billy Crystal ostatnio stosunkowo rzadko pojawia się przed kamerą. Przed "The Comedians" można go było oglądać w 2012 roku w filmie "Sekrety małych mieszkań".

Josha Gada można obecnie podziwiać w produkcji "Piksele".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej