"Black Panther": Poznaj głównych bohaterów

"Black Panther": Poznaj głównych bohaterów
ZOBACZ GALERIĘ "Black Panther": Poznaj głównych bohaterów

"Black Panther": Poznaj głównych bohaterów

Magazyn "Entertainment Weekly" zaprezentował zdjęcia bohaterów filmu "Black Panther".

"Black Panther" oparty jest na komiksie stworzonym przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego. Postać Czarnej Pantery zadebiutowała w roku 1966 w komiksie o Fantastycznej Czwórce. T'Challa, czarnoskóry władca Wakandy, fikcyjnego afrykańskiego kraju (w tej roli Chadwick Boseman), który stał się superbohaterem, doczekał się własnej ilustrowanej serii w roku 1973. W filmie widzimy jak po śmierci ojca T'Challa wraca do ojczyzny, by przejąć pracowicie mu należny tron.

Niecierpiliwi widzowie mogą zobaczyć jak Chadwick Boseman prezentuje się jako T'Challa, Michael B. Jordan jako Erik Killmonger, Lupita Nyong'o jako Nakia, Danai Gurira jako Okoye, Daniel Kaluuya jako W'Kabi, Letitia Wright w roli Shuri, Winston Duke jako M'Baku, Angela Bassett jako Ramonda oraz Forest Whitaker jako Zuri. Galeria znajduje się pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się również Andy Serkis i Martin Freeman.

Scenariusz kinowej adaptacji komiksu napisał Joe Robert Cole, opierając się na wcześniejszej wersji Marka Baileya. Kevin Feige zajmuje się produkcją, a Ryan Coogler reżyserią.

Premierę wyznaczono na 16 lutego 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej