"Blindspot" zostaje, "Timeless" i "Ostatni prawdziwy mężczyzna" znikają

"Blindspot" zostaje, "Timeless" i "Ostatni prawdziwy mężczyzna" znikają
ZOBACZ GALERIĘ "Blindspot" zostaje, "Timeless" i "Ostatni prawdziwy mężczyzna" znikają

"Blindspot" zostaje, "Timeless" i "Ostatni prawdziwy mężczyzna" znikają

Stacja NBC ujawniła swe plany wobec kilku seriali. Dobre wieści mamy dla fanów "Blindspot. Mapa zbrodni". Niestety widzowie "Timeless" i "Ostatniego prawdziwego mężczyzny" będą musieli pożegnać się z produkcjami.

"Blindspot. Mapa zbrodni" to historia cierpiącej na amnezję kobiety, która zostaje znaleziona naga na Times Square. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. To dzięki nim bohaterka powoli odkrywa swoją przeszłość… Jak się okazuje, rysunki, teksty i liczby to nie tylko wskazówki, które prowadzą do ustalenia tożsamości tajemniczej Jane Doe (Jaimie Alexander), ale również klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Cykl doczeka się trzeciej odsłony.

Zaledwie po jednym sezonie zniknie seria science fiction "Timeless", opowiadająca o trójce bohaterów - naukowcu (Malcolm Barrett), żołnierzu (Matt Lanter) i profesor historii (Abigail Spencer) - podróżujący w czasie do kluczowych wydarzeń w dziejach USA, by powstrzymać pewnego niebezpiecznego kryminalistę (Goran Visnjic).

Stacja postanowiła też po 6 sezonach zrezygnować z kontynuacji sitcomu "Ostatni prawdziwy mężczyzna" z Timem Allenem w roli głowy rodziny Baxterów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej