Bob Dylan autorstwa Pierce'a Brosnana sprzedany

Bob Dylan autorstwa Pierce'a Brosnana sprzedany
ZOBACZ GALERIĘ Bob Dylan autorstwa Pierce'a Brosnana sprzedany

Bob Dylan autorstwa Pierce'a Brosnana sprzedany

Obraz Pierce'a Brosnana przedstawiający Boba Dylana został sprzedany za 1,4 miliona dolarów.

Pierce Brosnan wystawił obraz na aukcji charytatywnej. Ukraińska miliarderka Marina Acton, która kupiła obraz, dodatkowo będzie miała szansę spotkać się z aktorem na kolacji.

65-letni Pierce Brosnan pracował jako rysownik zanim trafił do Hollywood. Obraz został sprzedany na aukcji charytatywnej w Cannes, Cinema Against AIDS.

Już wkrótce Pierce'a Brosnana zobaczymy w filmie "Mamma Mia! Here We Go Again".

Bob Dylan obecny jest na muzycznej scenie od końca lat 50. Jest twórcą hymnów "Blowin' In The Wind", "Like A Rolling Stone" czy protest songów "The Times They Are a-Changin", "Hurricane", a także przebojów "Lay Lady Lay", "Knockin' On Heaven's Door" oraz "Rainy Day Women #12 & 35". Na koncie ma nagrody Grammy, Oscara i Pulitzera. W 1988 został wprowadzony do Rock And Roll Hall Of Fame, a w 2017 roku został laureatem literackiego Nobla "za stworzenie nowej poetyckiej ekspresji, która wpisała się w wielką tradycję amerykańskiej pieśni".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej