Bob Odenkirk wplątany w morderstwo na Święto Dziewczyny

Do sieci trafił zwiastun absurdalnej komedii Netfliksa, "Girlfriend's Day" z Bobem Odenkirkiem w roli głównej.

Bob Odenkirk ("Better Call Saul") wciela się w Raya, autora kartek z pozdrowieniami i życzeniami, który w czasie pracy nad doskonałą kartką na Święto Dziewczyny, wplątuje się w morderstwo.

- To komedia z odrobiną słodyczy - zachęca aktor, który pełni też rolę producenta. - Mamy nadzieję, że zaskoczy was świat, który wam pokażemy. Pamiętajcie jednak, że chodzi nam tylko o dostarczenie wam rozrywki.

Zapowiedź nieco dziwacznej, wypełnionej absurdami komedii można znaleźć tutaj.

W obsadzie znaleźli się również Amber Tamblyn, Natasha Lyonne, Ed Begley Jr., Stacy Keach, Rich Sommer, June Diane Raphael i Andy Richter.

Odenkirk przeczytał scenariusz 16 lat temu i od razu się w nim zakochał, jednak dopiero niedawno udało się zrealizować film. Tekst razem z aktorem opracowali Philip Zlotorynski i Eric Hoffman.

Za kamerą stanął autor "Best Worst Movie" Michael Paul Stephenson. Za produkcję odpowiada małżeństwo Michael Paul Stephenson i Lindsay Stephenson, którzy pracowali razem m.in. przy "Best Worst Movie" oraz "The American Scream".

Premiera została wyznaczona na walentynki.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej