Bogusław Linda u Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło przygotował dla fanów kolejna niespodziankę. Tym razem jest to teledysk z gościnnym występem Bogusława Lindy. - To historia o tym żeby cały czas podążać do przodu i skupiać się nie tylko na celu, ale przede wszystkim osiąganiu przyjemności z samej drogi - mówi artysta.

Wideo powstało do nagrania "O drodze do" i jest to kontynuacja projektu "Rób to w co wierzysz" zrealizowanego we współpracy z Wojtkiem Sokołem.

- Karty na stół, kości zostały rzucone, mleka nie ma (bo się rozlało). Obiecałem kilka ciekawych nowości do końca roku i oto pierwsza z nich - czytamy w komunikacie na Facebooku. - Oddaję w Wasze ręce, oczy i uszy owoc pięknej przygody. "O drodze do" to historia o tym żeby cały czas podążać do przodu i skupiać się nie tylko na celu, ale przede wszystkim osiąganiu przyjemności z samej drogi. W tym duchu zrealizowaliśmy teledysk, w którym wystąpił legendarny Bogusław Linda. Tak tak - ten Bogusław Linda. Całość jest kontynuacją projektu "Rób to w co wierzysz" w ramach którego wspólnie z Wojtkiem Sokołem zrobimy Wam jeszcze kilka niespodzianek. Bądźcie czujni.

Klip można obejrzeć pod tym adresem.

W październiku Dawid Podsiadło rozpocznie nową odsłonę koncertów promujących jego płytę "Annoyance and Disappointment". Gościnnie na koncertach pojawią się Artur Rojek, Julia Marcel, Julia Pietrucha, Katarzyna Nosowska, Kortez, Natalia Nykiel, Mela Koteluk, Miuosh, Orgnek, Pezet, Piotr Zioła, Ten Typ Mes, Tomek Makowiecki i Y z zespołu Bokka. Pełen harmonogram na Facebooku wokalisty.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Popularność zdobył za sprawą programu "X Factor". Jego debiutancka płyta "Comfort and Happines" ukazała się w maju 2013 roku i od razu dotarła na 1. miejsce OLiS-u. Została ponadto wyróżniona czterema Fryderykami i nominacją do Paszportów "Polityki". Jego drugi longplay, "Annoyance and Disappointment", miał premierę w listopadzie 2015 roku. Dawid Podsiadło jest także wokalistą rockowej kapeli Curly Heads.

Bogusław Linda to gwiazdor filmów "Psy", "Pan Tadeusz", "Tato" i "Kroll". Ostatnio zagrał w obrazie "Pitbull. Nowe porządki" Patryka Vegi oraz "Powidoki" Andrzeja Wajdy.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej