Bonnie McKee rozbiera się w stanie nieważkości jak Barbarella

Bonnie McKee rozbiera się w stanie nieważkości jak Barbarella
ZOBACZ GALERIĘ Bonnie McKee rozbiera się w stanie nieważkości jak Barbarella

Bonnie McKee rozbiera się w stanie nieważkości jak Barbarella

Bonnie McKee, znana głównie ze współpracy z Katy Perry, jako gwiazdkowy prezent dla fanów opublikowała filmowy klip, który zrealizowała kilka lat temu.

- Jako specjalny prezent, prezentuję zagoniony teledysk do #StarsInYourHeart - napisała 32-latka na Facebooku. - Powstał w 2004 roku, ale dopiero teraz wyciągnęłam go z sejfu.

Wideo do utworu "Stars In Your Heart" zainspirowane zostało obrazem science fiction "Barbarella" z Jane Fondą w roli głównej, a dokładnie sceną striptizu w stanie nieważkości.

- Klip powstał na podstawie jednego z moich ulubionych, kultowych, klasycznych filmów - "Barbarelli" - wyjaśnia artystka na łamach magazynu "Nylon". - Chciałam by wypadło to autentycznie, dlatego wykorzystaliśmy ręcznie robione elementy scenografii, projekcje i klasyczne kamerowe tricki, by stworzyć wrażenie nieważkości. Nie chciałam korzystać z komputera i zielonego tła.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Bonnie McKee ma na koncie jeden album "Trouble" wydany w 2004 roku. Później skupiła się na pisaniu piosenek dla innych. Amerykanka jest współautorką przebojów Katy Perry - "California Gurls," "Teenage Dream," "Last Friday Night (T.G.I.F.)," "Part of Me," "Wide Awake," i "Roar". Napisała też "Dynamite" dla Taio Cruza. W 2013 wypuściła singel "American Girl".

Obraz "Barbarella" z 1968 roku rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Tytułowa bohaterka to bardzo seksowna i piękna dama, która od prezydenta świata otrzymuje zadnie wyśledzenia tajemniczego i złowrogiego doktora Duran Duran. W roli głównej pojawiła się Jane Fonda. Obraz powstał na podstawie francuskiego komiksu. Za reżyserię odpowiadał Roger Vadim.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej