Bono, Chris Martin i Sean Penn razem na scenie

Bono, Chris Martin i Sean Penn razem na scenie
ZOBACZ GALERIĘ Bono, Chris Martin i Sean Penn razem na scenie

Bono, Chris Martin i Sean Penn razem na scenie

Bono z U2 i Chris Martin z Coldplay wystąpili razem w talk show Jimmy'ego Kimmela. Na scenie towarzyszył im ceniony aktor Sean Penn.

Bono z pomocą Chris Martina wykonali cover klasyka "One For My Baby" znanego z repertuaru Franka Sinatry. Scena programu została zaaranżowana na elegancki bar, w którym Sean Penn pełnił rolę nieco znudzonego barmana. Chris Martin ograniczył się do akompaniamentu na fortepianie. Bono śpiewał. Zapis występu można obejrzeć poniżej.

Występ w programie "Jimmy Kimmel Live" zorganizowano w ramach kampanii (RED). Inicjatywa zbiera pieniędze na walkę z AIDS, gruźlicą i malarią dla Global Fund. Inicjatorem akcji był Bono.

1 grudnia ukaże się nowy album U2, "Songs Of Experience". W realizacji materiału udział wzięli Royal Blood, Ryan Tedder z OneRepublic, Jacknife Lee (R.E.M., The Killers) i Steve Lillywhite (The Rolling Stones, Morrissey).

U2 to dziś jedna z największych rockowych grup. Kwartet sprzedał 170 milionów płyt i może pochwalić się 22 statuetkami Grammy. W 2005 roku zespół został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to "A Head Full Of Dreams" z grudnia 2015 roku. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę "Kaleidoscope". Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

Sean Penn, gwiazdor "Rzeki tajemnic" czy "Obywatleka Milka" wkrótce pojawi się w serialu "The First". Akcja rozgrywać się będzie w bliskiej przyszłości i opowie o pierwszej załogowej misji na Marsa. Tematyka koncentrować się będzie na wyzwaniach związanych z początkiem kolonizacji obcej planety.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej