Borys Szyc i Magdalena Cielecka w klipie Dawida Podsiadły

Borys Szyc i Magdalena Cielecka w klipie Dawida Podsiadły
ZOBACZ GALERIĘ Borys Szyc i Magdalena Cielecka w klipie Dawida Podsiadły

Borys Szyc i Magdalena Cielecka w klipie Dawida Podsiadły

Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr zagrali w teledysku "Trofea" Dawida Podsiadły.

"Małomiasteczkowy" nie znika z czołówki list sprzedażowych w Polsce od prawie 30 tygodni. Album osiągnął status diamentowej płyty, tak samo jak dwa poprzednie krążki tego wykonawcy - "Comfort and Happiness" oraz " Annoyance and Disappointment". Podsiadło jest zatem niekwestionowanym rekordzistą Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS). Dwa pierwsze single z płyty, "Małomiasteczkowy" oraz "Nie ma fal" przez wiele tygodni są czołówką radiowych list przebojów i serwisów streamingowych, zyskując odpowiednio statusy diamentu i potrójnej platyny.

Dawid Podsiadło dziś właśnie wyprzedał wspólny koncert z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym (28 września 2019 r.). W ciągu trzech godzin fani zakupili ponad 98 procent biletów, finalnie wykupując wszystkie w ciągu 5 dni. Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album "Café Belga". Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, jaki artysta zagra w tym roku.

Fani spekulują na temat tego, jak będzie wyglądać koncert, a Podsiadło z zaskoczenia ogłasza premierę teledysku do trzeciego singla z płyty. Prawem serii można zatem spodziewać się teledysku wyjątkowego i tylko nieliczni szczęśliwcy, uczestniczący w jego produkcji, zachowują pokerowe twarze, pytani o skalę przedsięwzięcia. Wystarczy jednak rzucić okiem na kredyty i obsadę, aby zyskać świadomość, na co czekamy. Premiera tego teledysku będzie chyba najmilszym urodzinowym prezentem Dawida Podsiadło.

"Trofeów" w wersji radio edit można posłuchać już dziś, ale na najpilniej strzeżony teledysk w kraju trzeba będzie poczekać do jutra, do godziny 13:00.

OSTATNIE

18.09.2019
Jeffrey Dean Morgan zagra główną rolę w horrorze "Shrine". więcej
18.09.2019
Jodie Turner-Smith zagra u boku Michaela B. Jordana w adaptacji powieści Toma Clancy'ego "Bez skrupułów". więcej
18.09.2019
Stuart Hazeldine wyreżyseruje film "Irena Sendler" opowiadający o polskiej bohaterce. więcej
18.09.2019
Do sieci trafił klip z filmu "Rambo: Ostatnia krew" z Sylvestrem Stallone'em w roli głównej. więcej
18.09.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "Na noże". więcej