Bovska i druga szansa Małgorzaty Kożuchowskiej

Bovska i druga szansa Małgorzaty Kożuchowskiej
ZOBACZ GALERIĘ Bovska i druga szansa Małgorzaty Kożuchowskiej

Bovska i druga szansa Małgorzaty Kożuchowskiej

Młoda polska wokalistka Bovska oraz twórcy serialu "Druga szansa" przygotowali klip do utworu "O no no".

Kawałek widzowie poznali już w pierwszym sezonie produkcji, ale dopiero po zakończeniu drugiej odsłony przygotowano wideo.

- Specjalnie dla Was przygotowaliśmy teledysk do tej piosenki, który ukazuje losy Moniki i Marcina w drugim sezonie serialu - zachęcają artyści.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Numer "O no no" znalazł się na soundtracku do "Drugiej szansy", który miał premierę 25 listopada. Na płytę trafiły piosenki znane z kolejnych odcinków, w tym utwory Bovskiej, która odpowiada za temat przewodni cyklu, ale także nowe numery w wykonaniu samych serialowych bohaterów - "Ksawerego Kryńskiego (w tej roli Maciej Musiałowski) i Justyny Iwaniuk (Magdalena Berus).

Przypomnijmy, że bohaterką produkcji jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), producentka filmowa i agentka gwiazd, która po skandalu, próbuje na nowo poukładać sobie życie i odbudować karierę.

W obsadzie znajdują się również Rafał Królikowski, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Wojciech Mecwaldowski, Maciej Musiałowski, Magdalena Berus, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Monika Mariotti, Cezary Kosiński i Bartłomiej Topa.

Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu.

Debiutancki album Bovskiej, "Kaktus", miał premierę 11 marca 2016 roku. Pierwszy nakład płyty został wyprzedany w 2 dni. Bovska stworzyła longplay we współpracy z Janem Smoczyńskim.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej