Bovska śpiewa na planecie singli

Bovska śpiewa na planecie singli
ZOBACZ GALERIĘ Bovska śpiewa na planecie singli

Bovska śpiewa na planecie singli

W sieci pojawił się teledysk do piosenki "The Man with an Unknown Soul", którą Bovska przygotowała do filmu "Planeta singli".

Bovska zasłynęła za sprawą piosenki "Kaktus", która obecnie promuje serialowy przebój TVN "Druga szansa". Jest wokalistką, autorką piosenek, ale także ilustratorką i projektantką. W marcu ukaże się jej debiutancki krążek.

Klip do utworu "The Man with an Unknown Soul" zawierający fragmenty filmu "Planeta singli" można obejrzeć pod tym adresem.

"Planeta Singli" to komedia o internetowym randkowaniu w reżyserii Mitji Okorna, twórcy przebojowych "Listów do M". W filmie rozbawiać i wzruszać widzów do łez będą m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz, Danuta Stenka, Piotr Głowacki, Wojtek "Łozo" Łozowski i Ewa Błaszczyk.

Obraz trafił do naszych kin 5 lutego. W ciągu trzech tygodni produkcję obejrzało półtora miliona ludzi.
Tagi: Bovska

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej