Boyd Holbrook zamiast Benicia Del Toro w nowym "Predatorze"

Boyd Holbrook zamiast Benicia Del Toro w nowym "Predatorze"
ZOBACZ GALERIĘ Boyd Holbrook zamiast Benicia Del Toro w nowym "Predatorze"

Boyd Holbrook zamiast Benicia Del Toro w nowym "Predatorze"

Benicio Del Toro nie wystąpi w nadchodzącym filmie z serii "Predator". Twórcy znaleźli już nowego aktora do głównej roli - znanego z "Narcos" Boyda Holbrooka.

Nie wiadomo, dlaczego Benicio Del Toro zrezygnował z projektu, którego oficjalny tytuł to "The Predator".

Dzieło będzie sequelem produkcji z 1987 roku. Szczegóły fabuły na razie owiane są tajemnicą. Obraz powstaje dla 20th Century Fox. Za kamerą stanie Shane Black ("Iron Man 3", "Nice Guys. Równi goście"), który także napisze scenariusz razem z Fredem Dekkerem.

- Scenariusz jest bardzo świeży - zapewnia producent John Davis. - Dostaniecie coś, czego się nie spodziewacie. To najbardziej rozrywkowy sposób, by odświeżyć serię.

Zdjęcia mają rozpocząć się na początku 2017 roku. Premiera planowana jest na 9 lutego 2018 roku.

Według wcześniejszych, niepotwierdzonych informacji, w sequelu ma pojawić się także Arnold Schwarzenegger, który w oryginalnej produkcji wcielał się w majora Alana "Dutcha" Schaefera, z powodzeniem walczącego z tytułowym stworem.

"Predator" w reżyserii Johna McTiernana i z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej pochodzi z 1987 roku. Dzieło doczekało się kilku kontynuacji i wariacji. Ostatni obraz - "Predators" z Adrienem Brodym - miał premierę w 2010 roku.

Boyd Holbrook na koncie ma udział w serialach "Narcos", "Słowo na R" i "Hatfields & McCoys: Wojna klanów". Wystąpił też w filmach "Obywatel Milk", "Zaginiona dziewczyna" i "Morgan", a ostatnio zajęty jest na planie produkcji "Logan", czyli trzeciej odsłony przygód Wolverine'a.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej