Bracia Coenowie zajmą się "Człowiekiem z blizną"

Bracia Coenowie zajmą się "Człowiekiem z blizną"
ZOBACZ GALERIĘ Bracia Coenowie zajmą się "Człowiekiem z blizną"

Bracia Coenowie zajmą się "Człowiekiem z blizną"

Bracia Ethan i Joel Coenowie podrasują scenariusz nowej wersji "Człowieka z blizną" ("Scarface"). Znamy też faworytów na fotel reżysera.

Przypomnijmy, że niedawno udział potwierdził gwiazdor "Łotra 1", Diego Luna, który wcieli się w Tony'ego Montanę. Z projektu zrezygnował natomiast reżyser, Antoine Fuqua. Wśród kandydatów na jego miejsce są David Mackenzie ("Aż do piekła") i Peter Berg ("Patriots Day","Żywioł: Deepwater Horizon").

Ponadto bracia Ethan i Joel Coenowie dołączyli do grona scenarzystów. Pierwszą wersję scenariusza stworzyli David Ayer oraz Paul Attanasio. Poprawki naniósł Jonathan Herman, a ostatnio nad tekstem pracował Terence Winter ("Wilk z Wall Street", "Rodzina Sporano", "Zakazane imperium"). Teraz podrasują go twórcy "Ave, Cezar!" czy "Fargo".

Film ma być adresowany do współczesnej widowni. Akcja zostanie przeniesiona z Miami do Los Angeles, a bohaterem będzie imigrant z Meksyku. Premiera planowana jest na 10 sierpnia 2018 roku.

Przypomnijmy, że będzie to już trzeci film o tytule "Człowiek z blizną". Pierwszym był klasyk Howarda Hawksa z 1932 roku oparty na życiu Ala Capone. Drugim - przebój Briana De Palmy z Alem Pacino z 1983 roku, w którym aktor zagrał kubańskiego imigranta zdobywającego władzę w narkotykowym światku Miami.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej