Bracia Scott witają Jamesa Gandolfiniego

James Gandolfini i Kristen Stewart wystąpią w nowej produkcji braci Ridleya i Tony'ego Scotta - "Welcome to the Rileys".

Bohaterami dramatu będzie para, która nie może sobie poradzić z bólem po śmierci córki. Z żałoby wyprowadza ich spotkanie z młodą dziewczyną, która średnio radzi sobie w życiu.

Zdjęcia rozpoczną się pod koniec kwietnia i będą kręcone w Nowym Orleanie. Za produkcję oprócz braci Scott odpowiadają Michael Costigan, Stephen Margolis, Guy Collins i Steven Zaillian. Za kamerą staje Jake Scott, bratanek Tony’ego.

Gandolfini najlepiej znany jest z roli Tony'ego Soprano. Ostatnio wystąpił w filmach "Where the Wild Things Are" i "Miracle at St. Anna". Stewart już od tego piątku polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć w produkcji science fiction "Jumper".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej