Brad Pitt częścią show Franka Oceana

Brad Pitt częścią show Franka Oceana
ZOBACZ GALERIĘ Brad Pitt częścią show Franka Oceana

Brad Pitt częścią show Franka Oceana

Do niezwykłej i dość surrealistycznej sytuacji doszło podczas koncertu soulowego wokalisty, Franka Oceana w Los Angeles.

W trakcie występu muzyka w ramach festiwalu FYF2017 nagle na scenie pojawił się... Brad Pitt. W trakcie wykonania piosenki "Never Can Say Goodbye", na telebimach pokazywano ujęcie kinowego gwiazdora rozmawiającego przez telefon (czy raczej udającego, że rozmawia przez telefon). Zapis tego niecodziennego występu znajduje się tutaj.

Pitt w jednym z niedawnych wywiadów przyznał, że jest fanem wokalisty. - Słucham dużo Franka Oceana - powiedział. - Uważam, że ten młody człowiek jest wyjątkowy.

Przypomnijmy, że Frank Ocean swój debiutancki bestseller, "Channel Orange", wydał w 2012 roku. Na drugiej płycie, "Blonde" (sierpień 2016), wśród gości znaleźli się Beyoncé, Kendrick Lamar i André 3000. Muzyk w 2016 roku wypuścił też wizualne dzieło, "Endless".

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short". W listopadzie 2016 roku do naszych kin trafi obraz "Sprzymierzeni" z udziałem Pitta i Marion Cotillard. Ostatnio zagrał "War Machine" Davida Michôda.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej